Каблучки для заручин – прикраси з таємничим сенсом та особливою аурою

🖤 Додати в список читання

Прикраси – без них нікуди. Стилісти підтвердять – створити красивий сучасний образ не додавши до нього коштовностей – неможливо. Ну а оскільки стилів в гардеробі безліч, то і ювелірні бренди пропонують вироби на всі випадки, смаки та бюджети. Щодо випадків – існують особливі прикраси з особливим сенсом.

Kabluchky dlia zaruchyn

Наприклад, каблучки для заручин – то не просто про красиву прикрасу, яку носять на пальці. Це особлива коштовність, яку дарують не просто так, а освідчуючись в коханні і пропонуючи руку і серце. Зрозуміло, що така прикраса має бути бездоганна в плані дизайну та декору. Але на якій моделі зупинити свій вибір, коли всі варіації, які доступні в каталозі інтернет маркету УкрЗолото красиві та оригінальні. Тут не обійтися без допомоги консультантів. Хоча, можна орієнтуватися на власні смакові уподобання, або оцінити ювелірний арсенал красуні, для якої ця каблучка призначена. І якщо панянка обожнює золоті вироби, то і каблучку для заручин варто підбирати саме з золотої серії. А якщо панянка віддає перевагу сріблу, то і пошук особливої коштовності краще почати саме з срібних колекцій.

Діамант – так але не тільки він

Існує сталий стереотип, що каблучка для заручин – це прикраса виконана з золота і декорована великим діамантом. Доля істини в цьому стереотипі є, тому що частіше каблучки для заручин виглядають саме так.

Але майстри ювеліри по-перше, пропонують різні варіації на тему золота та діамантів. По-друге, у покупців є доступ і до інших дизайнерських рішень. Отже, каблучки для заручин доступні в серіях:

  • Золотих;
  • Срібних;
  • Платинових.

Також на вибір покупцям представлені моделі виконані з різних сплавів, декоровані різними покриттями, та виконані шляхом комбінації металів. Тому тотал голд та діамант – то класика ювелірного жанру, але не єдине вірне рішення.

Використання різних сплавів дозволяє пропонувати золоті моделі у таких відтінках як червоне золото, жовте та рожеве. Білий голд теж доступний і він у сучасних закоханих мега популярний. Але цей ефект майстри досягають нанесенням на золото родію. Така прикраса не тільки красива та стильна, а ще і безпечна бо відрізняється гіпоалергенністю.

Срібні серії теж вражають різноманіттям і тут доступні каблучки у класичному виконанні – з позолотою, у сучасній інтерпретації – з родієвим покриттям, і під старовину – з чорнінням.

Kabluchky dlia zaruchyn 2

Щодо дорогоцінних каменів – то це не тільки класичний діамант, а і сапфір, рубін, смарагд, турмалін, топаз. До речі, стилісти радять обирати каблучку для заручин з одним великим каменем. Щодо його виду та кольору, можна презентувати каблучку з каменем, колір якого співпадає з кольором очей вашої обраниці. А чому ні? Взагалі будь який варіант вдалий, бо на сайті UkrZoloto представлені тільки кращі екземпляри із колекцій кращих мануфактур. І кожна каблучка для заручин варта уваги і вражає своєю досконалістю. Це справжні витвори ювелірного мистецтва з особливим сенсом, при створенні яких майстри віддають частинку своєї душі.

5/5 - (1 оцінок)