Правовласникам

Дорогі автори та правовласники!

Ми високо цінуємо вашу творчість і зусилля, які ви докладаєте для створення унікальних літературних творів. Команда проекту «ЛітАрхів» (також «LitArchive»), сайт якого доступний за адресою https://litarchive.in.ua/, прагне бути надійним ресурсом, що надає доступ до широкого спектру літературних творів для читачів, з повагою та визнанням авторських прав.

Ми розуміємо важливість дотримання Закону України «Про авторське право і суміжні права» і завжди прагнемо діяти у відповідності до цих норм. Всі твори опубліковані на нашому сайті виключно з ознайомчою метою та в рамках вище згаданого Закону.

Якщо Ви є автором або власником авторських прав і виявили, що ваші твори були опубліковані на нашому сайті без Вашого дозволу або в інший спосіб порушують Ваші авторські права, будь ласка, не вагайтеся зв’язатися з нами. Ми високо цінуємо Ваше право на захист Вашої інтелектуальної власності і зобов’язуємося оперативно реагувати на всі такі повідомлення.

Для подання скарги або повідомлення про порушення авторських прав, будь ласка, надішліть детальну інформацію про Ваші авторські права на нашу електронну адресу abuse@litarchive.in.ua. Включіть в повідомлення всі відомості, які допоможуть нам ідентифікувати твір і з’ясувати обставини його публікації. Ми зобов’язуємося розглянути ваше звернення в найкоротші терміни і вжити необхідних заходів для вирішення ситуації.

Ми вдячні вам за розуміння і співпрацю, спрямовану на захист прав інтелектуальної власності.

З повагою, Команда проекту «ЛітАрхів».